ביוגרפיה

נולדתי בירושלים וגדלתי במבשרת-ציון לאב רופא ילדים ואם סמנכ״ל מחקר ופיתוח בביה״ח איכילוב.

התחנכתי על אהבת הארץ, ליברליות ושוויון ומאז ומתמיד היה לי חשוב להשפיע על הסביבה בה אני חי ועל הקהילות אליהן אני משתייך.

כנער הדרכתי בתנועת הצופים ילדים עם צרכים מיוחדים ועולים חדשים בני העדה האתיופית. בתיכון למדתי במגמת כימיה-ביולוגיה בתיכון הראל.

ב־2002 התגייסתי לצה"ל לחיל המודיעין ושירתי ביחידה טכנולוגית במרכז הארץ. בשנת 2004 יצאתי לקורס קצינים ובהמשך פיקדתי על צוערים בהשלמה החיילית של חיל המודיעין. כקצין מצטיין נשלחתי מטעם הסוכנות היהודית לטקסס, ארצות הברית, להדריך נערים במחנה קיץ של הקהילה הרפורמית. השתחררתי מצה"ל בשנת 2006.

כיום משרת כרב סרן (מיל') בגדוד תקשוב של אמ"ן, תפקיד בעבורו קיבלתי מצטיין ראש

אמ"ן לאחר מבצע עמוד ענן. תפקידי הקודמים במילואים כללו: מיון מועמדים לגיוס ופיקוד על קורסי ההכשרה שלהם במסגרת מסלול "בינה בירוק" לגיוס ושילוב חרדים בחיל המודיעין ובשוק העבודה.

עם שחרורי מצה״ל התקבלי לקורס ״אחווה״ לשליחים חוזרים של קרן אבי-חי. במקביל, נבחרתי להכשיר את מחזור השליחים של קיץ 2006 של אגף מחנות הקיץ של הסוכנות היהודית, שבו הדרכתי בשנית במחנה הקיץ בטקסס. עם חזרתי מהשליחות, עבדתי בשיווק תכניות ארוכות טווח לצעירים יהודים מהתפוצות מטעם חברת ״מסע״ של הסוכנות היהודית ומשרד ראש הממשלה.

בשנת 2007 התחלתי ללמוד בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. בזמן לימודי לקחתי חלק פעיל בארגון ״StandWithUs״ - תכנית סטודנטיאלית למנהיגות בדיפלומטיה ציבורית. כמו כן, לימדתי קורס במשפטים לאוכלוסיות מוחלשות במסגרת ״אוניברסיטה בעם״.

 

עם סיום לימודי התמחיתי במחלקה המסחרית במשרד עורכי דין מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות׳ והוסמכתי כעורך דין ביוני 2013.

במקביל להתמחות, סיימתי בהצלחה תואר שני במשפט ציבורי בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.

לאחר הסמכתי, עבדתי  במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ עם התמחות בהייטק, מיזוגים ורכישות.

בעקבות מחאת האימוץ של הקהילה הגאה בשנת 2017, ייסדתי את ׳החזית הגאה׳, תנועה להגדלת כוחה של הקהילה הגאה בזירה הפוליטית, אשר תרמה באופן משמעותי למחאת השוויון של הקהילה הגאה בשנת 2018.

בשנת 2018 קיבלתי על עצמי להוביל את המטה הגאה של מפלגת ׳יש עתיד׳.

  • Facebook Clean Grey
  • Instagram Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • telegram
  • LinkedIn Clean Grey

© 2018 עידן רול

בואו נדבר